Спецпропозиція 😉

Хочете здивувати оригінальним подарунком? Пропонуємо Вам купити живих метеликів і порадувати близьких незабутнім сюрпризом

Кожному з нас доводилося дарувати подарунки. Завжди хочеться, щоб твій подарунок приніс частинку щастя і теплоти близькій людині. Компанія «Купи Метелика» пропонує універсальний подарунок до будь-якого свята і торжества - Справжні Живі Метелики. Такий подарунок стане родзинкою свята, наповнить серце адресата радістю від спілкування з прекрасними повітряними створіннями. Ви ніколи не зможете забути, якщо отримаєте сюрприз з яскравими різнобарвними живими метеликами. А якщо це буде феєрверк з метеликів, то напевно видовище викличе подив і захват! Ніжні метелики, неймовірні і химерні, вони цінуються в багатьох культурах і релігіях, символізуючи нове життя, безтурботність і любов. Стародавня індіанська легенда свідчить, що якщо нашептати метелику своє заповітне бажання і відпустити в небо, то вона передасть Вашу мрію на небеса і вона неодмінно збудеться. Купи метелика і передай з нею своє заповітне бажання на небеса !!! Купити живі метелики Ви можете в будь-якому місті Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Львів та т.п. Живі метелики часто дарують разом з квітами як супутній або як самостійний подарунок. У будь-якому випадку незабутній сюрприз забезпечений !!! Продаж живих метеликів здійснюється і взимку і влітку по тел. 067-353-0-353 або на нашому сайті kupi-babochku.kiev.ua Подивитися, вибрати і відразу купити метеликів Ви можете в наших офісах в Києві та Дніпрі. З цих міст при необхідності метелики легко транспортуються в будь-яке місто України.

Контакти

телефони: (067) 353-0353 kupi.babochek@gmail.com Київ: Софіївська Борщагівка,
вул. Райдужна 165
Дніпро: ж\м Перемога-6
переул. Салтикова-Щедріна 26а Доставка метеликів здійснюється в будь-яке місто (Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Київ)

Купити живих метеликів в Києві можна тут:

Купити живих метеликів в Дніпрі можна тут: