Хотите удивить оригинальным подарком? Предлагаем Вам купить живых бабочек и порадовать близких незабываемым сюрпризом1

Де купити живих метеликів

Живі метелики - універсальний подарунок, який можна купити і піднести на будь-яке торжество. Чарівні створіння викликають захоплення у дітей і дорослих, і хороші як в якості основного привітання, так і доповнення до головного подарунка. А поєднуватися вони можуть з квітами, солодощами, келихами, текстилем.

Незвичайний сюрприз від компанії «Подаруй Чудо» можна купити на сайті або безпосередньо в наших офісах. Живі метелики наповнять будь-яку подію атмосферою легкості, легкості і чарівності. І не забудьте в момент дарування відобразити на фото яскраві емоції винуватця торжества і його гостей!

Як вибрати живого метелика

Кожен метелик прекрасний по-своєму. У кожного свій візерунок і відтінок крил, характер польоту. Розмах крил великих живих метеликів варіюється від 10 до 15 см. Більш дрібні екземпляри відрізняються розмахом від 6 до 10 см.

Вибрати якого живого метелика купити Ви можете в нашому каталозі метеликів.

Великі живі метелики літають повільно, але, зате легко даються в руки. Вони тривалий час можуть спокійно сидіти на долоньці, даючи милуватися власними крильцями і позуючи для фото і відео. Такі варіанти комах, як правило, даруються в єдиному екземплярі в красивому конверті, перев'язаному стрічкою, або подарунковій коробці.

Живі метелики середнього розміру більш полохливі. На відміну від великих представниць, їх особливістю є стрімкий політ. Ніжні і тендітні створіння можна купити як окремо, так і в поєднанні з великими родичами.

Живий метелик - найкращий подарунок на будь-яке свято

Мрії мають властивість збуватися. І навіть існує повір'я, що живі метелики можуть цьому посприяти. Тому, підносячи подарунок, говоріть винуватцю торжества легенду, що якщо розповісти метелика про свою мрію і відпустити його в небеса, вона неодмінно збудеться.

Народам Східної Азії властиво дарувати живого метелика нареченій в день весілля. Підносячи метелика Брач парі, скажіть, що даний подарунок є символом довгої і чистої любові.

У друзів новосілля? Купуйте для них живого метелика в компанії «Подаруй Чудо» і розкажіть, що жителі Японії вірять в те, що прекрасне комаха обіцяє приємні зміни і благополуччя.

Вибрати й купити красивого метелика на нашому сайті також можна до Дня народження, ювілею, жіночого свята і Дня всіх закоханих. І, звичайно, без приводу, просто щоб зробити приємно дитині або коханій людині, ставши на деякий час справжнім чарівником.

КОНТАКТИ

телефони: (067) 353-0353 kupi.babochek@gmail.com Софіївська Борщагівка, ЖК Софія,
вулиця Миру 27 центральна алея Доставка метеликів здійснюється в будь-яке місто (Дніпро, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Київ)

Купити живих метеликів в Києві можна тут:

Купити живих метеликів в Дніпрі можна тут: